YKS (AYT) MATEMATİK KİTAP ÖNERİLERİ

YKS (AYT) MATEMATİK KİTAP ÖNERİLERİ
YKS (AYT) MATEMATİK KİTAP ÖNERİLERİ,üniversiteye giriş sınavı,matematik kitap önerileri

AYT Matematik Kitap Önerileri 

 


 Her suale ve her mevzuya yanıt verdiğimiz gibi üniversite imtihanı için gelen kitap teklifi sualini de inceleyip sizlere ve suali soran dosta sunuyoruz.


AYT Matematik konu anlatımlı kitaplar ;


 Palme yayınları matematik konu anlatımlı


 Çoğunluk tarafından seçim edilen bir kitap olmanın başka bir deyişle gizeme ayrıntılı mevzu anlatımına sahiptir. Beceriksizlerinizi basitlikle bitirebilirsiniz.
 
 
 
 FDD Yayınları matematik konu anlatımlı
 
 Ayrıntılı mevzu anlatımıyla mevzularınızı beceriksizsiz bir biçimde bitirebilirsiniz. İçerisinde sual rakamı çadequate olmasa da mevzu anlatımı güzergahından beceriksizlerinizi kalmadan mevzuları bilip her seviyeden sual çözmeye başlayabilirsiniz.
 
 
 
 Okyanus Yayınları matematik konu anlatımı
 
 Matematik üzerine her türlü mevzuyu, özel anekdotları bulabilirsiniz. İtinayla hazırlanmış bu kitap azıcık kalın olsa da kumpaslı bir biçimde kullanıldığında imtihan sürecinde size çok şey katacaktır.
 
    
 
 AYT Matematik Soru bankası kitapları ;
 
 
 ÜçDörtBeş Yayınları YKS İleri Matematik Soru Bankası
 
 ÖSYM stilinde hazırlanmış kitabın içerisinde 11. Ve 12.Sınıf mevzularını kapsayan kitap farklı stilde sualler kapsar. Bu sayede düşünce ve operasyon güzergahından kendinizdeki başkalaşımı bu kitapla fark edebilirsiniz.
 
 
 
 Kareköokay Yayınları YKS 2. Seans Matematik Soru Bankası
 
 Esası cılız olan biri için çadequate ağır gelebilecek bir kitaptır.Konuları tamamlamaya yakın olanların çözmeye başlayabileceği kitap güç sualleriyle herkesin çözeceği cinsten olmadığı için almadan evvel tahlilinizi öneririm.
 
 
 
 Palme Yayınları AYT Matematik Soru Bankası
 
 Orta seviye kitap olmasına rağguys diğer kaynaklara göre biraz daha fazla soru içermesiyle sebebiyle tercih edilebilir. Ancak başlangıç kitabı olarak uygun olmadığından ve İnternet veya kitap içerisinde çözümleri yer almadığından kitabı alırken incelemenizi tavsiye ederim.

Sorduğun soruya umarım yanıt almışsındır. Bu konu hakkında merak ettiğiniz başka birşey varsa yazsorcom instagram hesabımızdan veya canlı destek üzerinden yazabilirsiniz.