Mayıs Ayı Burç Yorumları (Yengeç,Aslan,Başak)

Mayıs Ayı Burç Yorumları (Yengeç,Aslan,Başak)
Mayıs Ayı Burç Yorumları (Yengeç,Aslan,Başak),mayıs ayı burç yorumu,yorum burçlar,Aslan burcu,Aslan burcu,boğa burcu,burçlar,burç,boğa burcu mayıs ayı,Yengeç burcu mayıs ayı,Başak burcu mayıs ayı

Mayıs Ayı Burç Yorumları

Yengeç mayıs ayı burç yourumu ;
Aşk seyyareyi Venüs, 8 Mayıs 2019 tarihinde Yengeç burcuna girecek ve orada 5 Hazirana kadar kalacak. Yengeç'te Venüsşan varlığı onun baştan çıkarma, duygusallık ve romantik heyecan eforunu artıracaktır. Lüzumunuz olan aşkı ve aradığınız ruh eşinizi şimdi bulabilirsiniz. Şayet bir ilişkiniz varsa, May 2019 geçim, hassasiyet ve kavrayış özleminiz reelleşecektir.Ancak, ne yazık ki, iyi amacınıza karşın, bazı anlarda gidişat gergin veya kafa karıştırıcı olabilir ve bunun da yanlış kavramalara, hatta belki de sıcak argümanlara dönüşmesi olasılık dışı değil. Zira Satürn, Yengeç'in ilişkiler evinin idareyicisi, bir daha duyarlı konumda olacaktır ve kibar Mars ve Merkür tarafından iyi karşılanmayacaktır. Yapmanız gereken tek şey lutüf ve inceliğinizle minik ya da çok minik olmayan kasvetler üzerine gitmektir.

Yengeç'in yardım ve popülerlik evinde bulunan Güneşle, Mayıs 2019'ta profesyonel amaçlarınıza erişmek için lüzumlu kaynakları oranla basitçe bulacaksınız. Yengeç'te bulunan Venüs, özellikle sosyal kabiliyetlerinizi, diplomasi ve şahsi albeninizi geliştirme yoluyla, sizin zaferinize katkıda bulunacaktır. Venüs hala sana kaderli şartlar getirebilir. Şayet seyirciler, sanat, hoşluk, zarafet ve konfor ile alakalı bir işiniz varsa, hatta büyük bir avantaja sahip olacak

Bağlaşıklarınızın Güneş ve Venüs olması şahane, zira Yengeç profesyonel hayatında özellikle Mayıs 2019'un ikinci ongünlüğünden başlayarak güç anlar yaşanabilir. Parasal mevzularda hiç bir mesele olmayacak, ama son ongünlükte dikkat edilmelidir. Böylece 2019 Mayıs ayı Yengeçlerin sıhhati meseleli olabilir bu surattan dikkat etkeniz öneri ediliyor. Zati Yengeç'in hastalıklar evinde Satürnün transitiyle zayıflamış bir çerçevede, Satürnün Mars ve Merkürle kendi retrograd hareketi döngüsünde yapacağı ters açılar ciddi meseleler oluşturacaktır: fazla arz, asap veya solunum sistemi rahatsızlıkları, alerji, krizler veya kaza. Kendinize iyi bakın!

Aslan mayıs ayı burç yorumu ;
Bütün Aslan'da bulunan Aslan'ın sevgi evinin idareyicisi Jüpiter ile, sevgi için lüzumunuz büyük olacak, ve duygular heyecan ve istek ile ifade edilecektir. Jüpiter cömert olduğu için, ilişkilerin tomurcuklandığı duygusal önerileri ve şartların beceriksizliği olmayacaktır. Jüpiter'in kapıları geçen sene açıldı ve Ağustos 2019'e kadar sarih kalacak. Fakat Mayıs 2019 buna karşın çok mutlu bir ay olmayacak. Aslan'ın çiftler evinin idareyicisi Satürn, onun yoluna maniler çıkarmak için kararlı olan Mars ve Merkür ile başa çıkmak zorunda olacaktır. Netice olarak, irtibat kusurları, ihtilaf beklemeli ve bazı vaziyetlerde, hatta çatışmaların olabileceğini unutmamalısınız.
Mayıs 2019'ta Satürn-Neptün geçimsizliği ve Venüs'şan duyarlı konumu göz önüne alındığında, yanlış tercihler, boş umutlar ve hayal kırıklığı gözardı edilmemeli. Niyetleri ve statü açısından, Aslan'ın kariyeri doğru çizgide devam edecek. Siz empoze edecek ve parlayacak, aşırısıyla kararlı olacaksınız. Mayıs 2019 ilk ongünlüğü Aslan için, başarıya en yatkın en uygun olacaktır.

Günlük işlerinizle alakalıysa, bir mani, bir kriz ya da husumetin üstesinden gelmek için, bazı ekstra mücadele gerekecek. Hala grup faaliyetleri veya bir kitleyi kapsayan faaliyetlerin ehemmiyeti şimdi çoğalacak. Bu güzergahta çok fazla enerji kullanmak gerekir, ama aynı zamanda yol süresince bir sürü mesele olacak. Genel olarak, Mayıs 2019'ta size, yalnız kendinize güvenmek öneri edilir zira sizi destekleyebilecek insanlar fikirlerini değiştirebilir veya hatta mani olma meylinde ola öğrenirler.

Paraya gelince kusurlar veya gecikme tehlikeyi olacak gibi, dikkatli olun! Aslan'da Jüpiter ile ve Aslan'ın idareyicisi Güneşin semanda azami konumda bulunmasıyla May 2019'ta enerji ve ruh hali açısından en iyi gidişatta olacaksınız. Tam bunlara karşın, Aslan'ın hastalıklar evinin idareyicisi Satürn kaygı edecek, bazı beklenmedik, sıradışı gidişatlar oluşma ihtimali hakkında uyaracaktır. Tehlikeleri ve fazlalıkları önlemeniz seçim edilmeli.

Başak mayıs ayı burç yorumu ;
Aşk size yakışıyor! 2019 senesinin Mayıs ayının ilk haftasında, Venüs seyyareyi Başak burcunun idareyicisi olan ve duygusal rahatlık sağlayan Merkür gibi aynı burçta olacaktır ve duygusal vaziyetler üzerinde hakimiyeti ele geçirecektir. 2019 senesinin Mayıs ayının 8 den sonra Venüs seyyareyi yerini değiştirecektir ve yeni pozisyonunda Neptün seyyareyi ile uygun bir ilişki içinde olacaktır ki bu da Başak burçlarına romantizm, duygusallık, duyarlılık veya hatta yeni umutlar da getire öğrenir.

Genel olarak, Mayıs 2019 te daha sürekli ve balanslı bir ilişki yolunda daha fazla meyilli olacaksınız. Elbette hassasiyet, sulh ve güvenlik isteyeceksiniz. Siz serüven arıyor veya kaba isteklerden özel zevk alıyormuş gibi görünmüyorsunuz. Rastgele bir rahatsızlık o kadar yok! oluşursa, bu cinsellikle alakalı olabilir. Çalışmalar, kültürel veya manevi faaliyetler ve geziler Başak burçlarının yaşamının bir parçası olacak ve tüm May 2019 seneyi süresince onlara memnuniyet getirebilir.

Popüler olmak için çaba harcayacaksınız ve bir kadından veya romantik ilişki içinde olduğunuz birinden destek alabilirsiniz. Başakların kariyeri yoğun ve nispeten karmaşık bir dönemden geçecektir. Her zaman her şey planlara uygun gitmeyebilir, yeni, alışılmadık, şaşırtıcı unsurlar ortaya çıka bilir. 2019 yılının Mayıs ayında aynı anda çok sayıda hedefler belirlemeyin, ama tek bir hedefe odaklanın ve bunu başarın. Eğer eski hedefleriniz yeniden ortaya çıkarsa ve söz konusu olursa şaşırmayın.Bilgi, iletişim ve geziler Başak burçları için büyük bir önem kazanacaklardır.

Para mevzuunda, özellikle ilk yirmi günde, hiç bir sorun olmayacaktır. Özellikle ilk 20 günlükte para asla problem olmayacaktır.Geri giden Merkür Başak burçları için konsantrasyon, güçsüzlük ve zorluklara neden olabilir. Merkür ve Mars arasındaki yakınlık size enerji verecek, ama endişe ve sinirlilik yaratabilirsiniz. 2019 yılının Mayıs ayı en önemli şey düzen ve disiplin olacaktır. Aksi takdirde, dengesizliğin her türlüsünü yaşayabilirsiniz. Kazalardan uzak durun!

 

Sorduğun soruya umarım yanıt almışsındır. Bu konu hakkında merak ettiğiniz başka birşey varsa yazsorcom instagram hesabımızdan veya canlı destek üzerinden yazabilirsiniz.