Mayıs Ayı Burç Yorumları (Koç,Boğa,İkizler)

Mayıs Ayı Burç Yorumları (Koç,Boğa,İkizler)
Mayıs Ayı Burç Yorumları (Koç,Boğa,İkizler),mayıs ayı burç yorumu,yorum burçlar,koç burcu,ikizler burcu,boğa burcu,burçlar,burç,boğa burcu mayıs ayı,ikizler burcu mayıs ayı

Mayıs Ayı Burç Yorumları

 

Koç burcu mayıs ayı yorumu ;

Mayıs ayının ilk haftası Koç insanlarının yaşamlarına bir sürü iletişim ve hareket gelecek: pratik sorunlar, küçük müzakereler ile ilgili fikirler, içten konuşmalar, birçok küçük mesajların alışverişi veya bir ya da iki günlük geziler vb. 8 Mayıs 2019-dan başlayarak, Venüs, Koç'un ilişkiler evinin yöneticisi, çift çıkarlarını aile, ev, sahip olunan değerlere doğru yönlendirecek, daha sessiz ve daha izole alana adım atacaktır. Fakat uzlaşmaya ulaşmak zor olacaktır.

 Venüs-Uranüs karesi Koçlara durumlarda değişiklik veya beklenmedik olaylar getirebilirken, Venüs-Pluto muhalefet, hayal kırıklıkları, kıskançlık ya da duygusal manipülasyon girişimleri üretebilir. Ancak, yine de altta yatan romantik bir akım olacak. Geçmişte mevcut olmuş bir durum geri gelebilir. Güneşin Koç'un finans evinde bulunması nedeniyle, Mayıs 2019 yılının ilk yirmi günü para sizi çok iyi harekete geçirecektir.

İlk on günlükte Güneş ve Pluto arasındaki üçgen nedeniyle, yararlı bir şekilde kendinizi seferber edeceksiniz. Hırs ve gayret ile ilgili perspektif çok parlak değil. Koç'un iş evinin yöneticisi, Merkür, kendi retrograd hareket döngüsü içinde olacak ve Satürn ve Neptünle işlerin çok kolay gitmeyeceğini gösteren gergin pozisyonlar oluşturacak. Engeller ve gecikmeler bekleyebilirsiniz ve konsantrasyon gücünüz fazla olmayacaktır. İletişim, bilgi, geziler ve belgeler yeniden Koç insanların gündemine geri gelecek ve sabır ve dikkat gerektiren konular olacaktır. Tüm Mayıs 2019 boyunca sınavlar, testler, sunumlar, görüşmeler ve müzakerelerin özenle hazırlanmış olması gerekir. Koç insanlarının sinir sistemi Mayıs 2019 yılında baskı altında olacak.

Bu stresin fazla abartılması, ya da belki eski bir sorun ile ilgili olabilir. Siz en iyi formda olmayacaksınız, böylece gücünüzü çok sıkı yönetmeniz gerekir. Mümkün olduğunca öncelikler listesi yapın ve organize bir hayat düzeni kurun! Tüm Mayıs 2019 boyunca Koç'lara sağduyulu olmak tavsiye olunur: çünkü gezi veya becerilerinizle ilgili yüksek riskli kazalar beklenmektedir.


Boğa burcu mayıs ayı yorumu ;

Boğa'nın çiftler evinin yöneticisi Mars, önemli durumları ve olayları getirerek, ilişkilerin önemini vurgulayarak, 12 Mayıs 2019 yılına kadar Boğa'da kalacak. Öte yandan, Mars Boğa insanlarının arzu ve tutkularını teşvik edecek, ancak bazen oldukça sert ve otoriter olabilecektir. Biraz daha incelik göstermeniz hoş olurdu. 12 Mayıs 2019 sonrasında, Boğa'nın çiftler evinin yöneticisi kolay bir hayatın olmadığı İkizlere doğru hareket edecek. Satürn ile oluşacak muhalefet şüphe, korku ve zorlukların habercisi ve Neptün ile oluşacak kare ise kafa karıştırıcı durumlar, düş kırıklığı veya istikrarsızlık getirebilir.

 Merkür, Boğa'nın aşk ve cinsellik evinin yöneticisi, aynı zamanda oldukça kararsız ve değişken olacak ve romantizm ve sevgiden ziyade daha çok para ve maddiyatla ilgili olacaktır. Boğa'da bulunan Mars ile 12 Mayıs 2019 yılına kadar hayatınızda bir sürü eylem olacaktır: inisiyatif alan, hırslı ve rekabetçi bir ruha sahip olacaksınız. Ne istediğinizi biliyor ve doğruca hedefinize gideceksiniz.

12 Mayıs Mars Boğa'yı terkedecek ve sonrasında Boğa'nın kariyer evinin yöneticisi olacak Satürn, doğru yolu takip etmeyi zorlukla bulacak. Sanrısal veya kârsız projeler, kafa karıştırıcı koşullar, düşman ya da dürüst olmayan insanlar ortaya çıkacaktır. Diğer insanların yardımına güvenemezsiniz, herşeyi kendinizin yönetmeniz gerekir. Ama Güneş'in Boğa'dan geçişi nedeniyle bu durumla başarıyla başa çıkacaksınız. İş, görev ve çalışma koşulları söz konusu oldukta, atmosfer Mayıs 2019'ta daha gergin olacak ve ani değişiklikler, beklenmedik durumlar olabilir.

 Finansal olarak dönem Boğalar için riskli olacak ve maksimum dikkat talep edecektir. Size paranızı aşırı dikkatle yönetmeniz tavsiye edilir. Güneşin Boğa'dan geçişi ile, Mayıs 2019'ta çok enerjiniz olacak ve formunuzun iyi olmasının faydalarını göreceksiniz. Ayrıca, Venüs sizin moralinize destek olacak ve mizah duygunuzu besleyecek. Eğer fazla zorlamasınız iyi olurdu, çünkü Ay, Lilit (Siyah Ay) düğümleri ve Uranüs Boğa'nın tıbbi ekseni üzerinde baskı oluşturacak. Büyük çaba ve çatışmaları önlemek önerilir. Bir şeyler yanlış giderse, doktor ile randevunuzu ertelememelisiniz.

 

İkizler mayıs ayı burç yorumu ;

8 Mayıs 2019 yılına kadar, size yine cömertçe seksilik, duygusallık ve duygusal fırsatlar getirecek olan İkizler'deki Venüsün varlığından keyif alacaksınız. Zaten sürekli bir ilişki varsa, ilişkinizdeki uyum ve anlayışa güvenebilirsiniz. Mayıs 8 sonrasında, İkizler'in erotizm evinin yöneticisi Venüs, romantik ve şefkatli Yengeç'e doğru hareket edecektir. Ama bu çok uzun sürmeyecek ve 12 Mayıs 2019'ta tutku gezegeni Mars, kararlı ve enerjik bir şekilde, İkizler'e doğru fırlayacaktır. Dolayısıyla bu tarihten itibaren, durumlar daha çalkantılı, duygular daha ateşli ve arzular daha acil hale gelecektir. İkizler'deki Mars ile, inisiyatif alabilir ve büyük ödülü alabilirsiniz. Fakat yine de gerginlik ve çatışmalarla sonuçlanacak düşüncesizce hareket riski de vardır.

 Retrograd hareket döngüsü içinde, Merkür 1 Mayıs 2019 tarihinde İkizler'i ziyaret edecek, Mayıs 19'a kadar düzgün hareketine devam edip, 19 Mayıs ve 12 Haziran arasında retrograd olacak ve 8 Temmuz tarihinde İkizler burcunu terkedecek. Böylece, genellikle yaptığı gibi 3 ya da 4 hafta İkizler burcunda olmak yerine Merkür bu dönemde size analiz, inceleme, yenileme ve yeniden başlatmak için uzun bir süre olan yaklaşık 9 hafta verecektir.

 Merkür (sizin üçüncü güneş evinden geçen İkizler'in kariyer evinin yöneticisi Jüpiter'in transiti ile zaten vurgulanan) profesyonel yaşam için bilgi, çalışmalar, yazma, konuşma, geziler, verimlilik ve beceri önemini vurgulayacak (sadece bunlarla kısıtlı da değil). Engeller ya da kriz anları olsa bile, Mars'ın transiti nedeniyle, Mayıs 2019 İkizler için faaliyet ve inisiyatif dolu olacak. Harika şeyler yapabilirsiniz, ama sadece sakin, sabır ve dikkat ile. Para konusunda sıkıntı olmayacak gibi görünüyor. İkizler burcunda dinamik Mars ile Mayıs 2019 fiziksel enerjiniz bol olacak, ve inisiyatif ve kararlılığınızı ispat edeceksiniz.

 İkizler'de bulunan İkizler'in yöneticisi Merkür, sizin kendinize güveninizi güçlendirecektir. Öte yandan, Mars sert ve oldukça dikkatsiz olacak, ve Merkür'ün, kendi döngüsü içinde retrograd hareketi konsantrasyon ve koordinasyon problemleri oluşturabilir. İkizler için, Mayıs 2019 yanlış anlamalar, olaylar ve kazalar için yüksek risk anlamına gelecektir.

 

Sorduğun soruya umarım yanıt almışsındır. Bu konu hakkında merak ettiğiniz başka birşey varsa yazsorcom instagram hesabımızdan veya canlı destek üzerinden yazabilirsiniz.